• Natalia Feleńczak NZOZ SILOE s.c.
  • 48-317 Przechód 240
  • ul. Szymona Koszyka 53/10, Opole
  • tel. 502 139 362
  • Polub nas Facebook

O mnie

Natalia Feleńczak NZOZ SILOE s.c.

Nazywam się Natalia Feleńczak od ponad 15 lat zajmuję się sprawami związanymi z ludzkim zdrowiem.

Pracując u boku znakomitego lekarza Zbigniewa Brzozowskiego nauczyłam się wiele o wpływie nawyków żywieniowych na ludzkie zdrowie.

Od sześciu lat prowadzę własną poradnię dietetyczną. Od 2014 roku kiedy ukończyłam studia dietetyczne na wydziale Nauk o Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, regularnie uczestniczę w szkoleniach dedykowanych dla dietetyków.

Od 1996 roku jestem absolwentką Uniwersytetu Opolskiego gdzie ukończyłam Biochemię.


Czym się zajmuję?

Dietastycznie, że odwiedziłeś moją stronę. Oznacza to, że chcesz dokonać zmian w swoim życiu. Zapraszam Cię więc do mojego świata zdrowego stylu życia. Podobnie jak Ty, też dążę do bycia szczęśliwą, spełnioną osobą i myślę, że w znacznym stopniu mi się udało. Chętnie podzielę się z Tobą moją wiedzą dotyczącą prawidłowych nawyków żywieniowych, pozwolą Ci one podążyć w kierunku poprawy stanu zdrowia, piękniejszego wyglądu i lepszego funkcjonowania. Świadome odżywianie bezpośrednio przekłada się na poprawę funkcji narządów wewnętrznych oraz harmonizuje ciało i umysł. W miarę powrotu do prawidłowych wzorców żywieniowych osiągasz stan szczęścia i samozadowolenia.

To taki zdrowy egoizm robisz coś dla siebie, a korzyści płyną do wszystkich w Twoim otoczeniu. Ucząc się właściwie odżywiać pomagasz sobie i innym.

Nauczę również jak dokonywać właściwych wyborów w zakresie doboru produktów spożywczych, dowiesz się jak łatwo i szybko przygotować pełnowartościowy posiłek.

Zaznajomię Cię z żywnością funkcjonalną i wytłumaczę w jaki sposób super żywność wpływa na detoksykację organizmu oraz profilaktykę chorób cywilizacyjnych.

W kilka tygodni nauczysz się prawidłowo komponować posiłki. Osiągniesz prawidłową masę ciała.

W miarę poprawy diety poprzez aktywowanie funkcji naprawczych organizmu wzrośnie Twoja odporność i poziom sił witalnych, poczujesz się lżejszy, ale silniejszy.